به فروشگاه ما خوش آمدید!

سبد خرید

بتن سخت صنعتی

بتن سخت صنعتی(قابل اجرا برای پارکینگ)

این پوشش صنعتی در رده کفپوش های بتنی با مقاومت های بالا و ضد سایش قرار میگیرد. بتن سخت صنعتی بصورت پودر های ضد سایش و خشک به صورت خشکه پاشی بر روی بتن تازه اجرا میگردند که سطح نهایی یک پوشش سفت و یکپارچه با مقاومت بالا می باشد که از کف محافظت نموده و عمر آن را افزایش می دهد. همچنین بتن سخت صنعتی به عنوان یک سرکوب کننده فیبر برای کف بتن آرمه فولادی عمل می کند؛ سیستم کفپوش بتن سخت یک راه مقرون به صرفه برای ایجاد کفپوش بتنی رنگی است.

بتن سخت صنعتی در رنگ های متنوع بر روی بتن تازه قابل اجرا می باشد که بدلیل دارا بودن خاصیت مقاومت سایشی، فشاری و خمشی بالا بهترین گزینه برای کف کارخانه های صنعتی با تردد ماشین های سنگین می باشد.

این کفپوش بصورت کاملا یکپارچه و یکدست اجرا می گردد  از این رو تمام مشکلات و معایب سیستم های تایلی اعم از لق شدگی، شکستن و … را تحت پوشش قرار  می دهد.

بتن سخت با توجه به مقاومت های بالا، همچنین زیبایی و طیف رنگی (محدود) و قیمت مناسب گزینه بسیار مناسبی برای کفسازی پارکینگ مجتمع های اداری تجاری، کفسازی پارکینگ پروژه های انبوه سازی، کفسازی پارکینگ مجتمع های مسکونی و … می باشد

مشخصات فنی بتن سخت صنعتی:

 1. بتن سخت دارای ضریب مقاومت بالا در مقابل سایش و فرسودگی
 2. بتن سخت دارای مقاومت فشاری بسیار بالا
 3. بتن سخت دارای مقاومت خمشی بسیار بالا
 4. بتن سخت دارای مقاومت سایشی بسیار بالا
 5. سطح نهايي بتن سخت صنعتی غير لغزنده (Non Slip) می باشد
 6. بتن سخت دارای نفوذ ناپذیری بالا در مقایسه با بتن در شرایط مساوی
 7. پودر بتن سخت با آب بتن ترکیب شده سطح نهائی را  بوجود می آورد به همین دلیل طبله كردن و جدا شدن بتن سخت از سطح  امری محال خواهد بود.
 8. نظافت آسان (Easy Clean) سطح نهایی بتن سخت
 9. کفپوش بتن سخت مقرون به صرفه
 10. بتن سخت صنعتی قابل اجرا در رنگ های مختلف
 11. بتن سخت مقاوم در مقابل بنزین، روغن های معدنی و حلال ها
 12. بتن سخت فاقد کلراید
 13. بتن سخت دارای مقاومت بالا در برابر ماشین آلات سنگین همچون لیفت تراک
 14. سطح نهایی بتن سخت بصورت یکپارچه و رنگی
 

مراحل اجرای بتن سخت

اجرای بتن سخت رنگی می بایست بر روی 10 سانتیمتر بتن تازه اجرا گردد، لذا برای پروژه هایی که فضای کافی برای بتن ریزی ندارند پیشنهاد نمی گردد.

کلیهء مراحل اجرای بتن سخت مطابق با اجرای بتن به روش مکانیزه میباشد با این تفاوت که مرحله خشکه پاشی (پاشیدن پودر سخت کننده) بر روی بتن تازه به آن اضافه شده و سپس پرداخت با دستگاه ماله پروانه بر روی آن صورت میگیرد تا زمانیکه سطحی کاملا صاف و صیقلی بدست آید.

بتن سخت در رنگ های متنوع قابل اجرا می باشد.

 • قالب بندی
 • پهن کردن بتن با دستگاه 
 • پرداخت اولیه ی سطح
 • اجرای بتن سخت
 • پرداخت سطح با
پرداخت با ماله پروانه ای
اجرای بتن سخت

اجرای بتن سخت ملاتی

چنانچه پیش از این اشاره شد بتن سخت صنعتی از سیمان، سنگدانه­ های معدنی، پلیمرها و … تشکیل شده است.

بتن سخت طی دو روش خشکه پاشی و ملاتی قابل اجراست که در گذشته تنها سیستم ملاتی در ایران رایج بوده و به همین دلیل در میان کارفرمایان بتن سخت بشکل ملاتی شناخته شده است.

میزان مصرف بتن سخت در سیستم ملاتی تا بیش از 5 برابر افزایش می یابد که از نظر اقتصادی پیشنهاد نمی گردد.

از طرفی به اشتباه میان اغلب سازندگان این مسئله جا افتاده که سیستم ملاتی مقاوم تر از سیستم خشکه پاشی (Fresh on Fresh) است. در اینجا متذکر میشویم که سطح نهایی هر دو سیستم دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی میباشند همچنین پیشنهاد میگردد جهت مقاوم سازی سطح و بالا بردن کیفیت کار، عیار، آرماتوربندی و استفاده از افزودنی های بتن از اهمیت بالاتری برخوردارند.

ضخامت بتن سخت در سیستم ملاتی بین 1 تا 2 سانتیمتر قابل اجرا خواهد بود  که متناسب با کاربری و نیاز کارفرما مشخص می­گردد. اجرای این سیستم یکپارچه بوده و در نتیجه مشکلات سیستم ­های تایلی که مهم­ترین آن فرسایش درزها و لق شدن می­­باشد را ندارد.

در این سیستم ابتدا سطح قالب بندی میشود با تراز ليزري به ضخامت حداقل 7 سانتیمتر بتن عیار بالا بر روی سطح پهن شده و با سینی و دستگاه ماله پروانه ای پرداخت اولیه میشود.

پس از آن پودر بتن سخت رنگی داخل بتن ير با آب ترکیب شده و با ضخامت 1 تا 2 سانتیمتر مطابق دستور کار بر روی سطح پهن میگردد و پس از آن برای 10-12 ساعت پرداخت کل سطح با دستگاه ماله پروانه ای ادامه می یابد تا به سطحی یکدست و با کیفیت دست یابیم.

ملات بتن سخت دارای مقاومت سایشی، فشاری، خمشی بسیار بالایی بوده و برای کفسازی کارخانجات صنعتی با تردد بالا و دستگاه های سنگین بهترین پیشنهاد است.

موارد استفاده:

کفسازی کارخانه، کفسازی سوله، کفسازی پارکینگ، کفسازی انبار، کفسازی باند، صنایع خودروسازی، نیروگاه ها، پایانه و بارانداز، فرودگاه، سردخانه، کشتارگاه، صنایع نساجی، صنایه نفت، گاز و پتروشیمی، ایستگاه راه آهن و مترو، صنایه بسته بندی، صنایع پلاستیک، مراکز نظامی، صنایع چوب، کارخانجات قند و نمک و …

بتن سخت ملاتی

 

 

تلفن شرکت : 06142261359

فکس شرکت : 06142261358

همراه(فنی) : 09129621368

فروش(فروش) :09169962118

ایمیل : info@psjondishapour.co.ir

 

اجرا و ارسال به تمام نقاط کشور