به فروشگاه ما خوش آمدید!

تماس با ما

06142261358-9 09129621368

دزفول خیابان شریعتی تقاطع حضرت رسول

پاسخ به پرسش های متداول

بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود

بتدا در پنل بالای صفحه روی «ورود / ثبت نام» کلیک کرده و سپس  فرم ثبت نام را تکمیل نمایید (همچنین امکان ویرایش اطلاعات نیز در همان صفحه وجود دارد)

در بسیاری از مواقع بله ، چرا که جندی شاپور  با قیمت‌های رقابتی، تامین کننده شرکتها و صنایع مختلفی در کشور است و برای ارائه بهترین قیمت ، خرید خود را از شرکتهای معتبر تولید کننده انجام میدهد و با حذف واسطه بهترین پیشنهاد را به شما میدهد.

علاوه برا دارا بودن نشان نماد اعتماد الکترونیکی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد و هر گونه تخطی که موجب ابطال آن میگردد ، سایت جندی شاپور توسط تیم ماهر و با تجربه‌ایی اداره میشود که بخوبی میداند تمام اعتبار ما اطمینان شما مشتری عزیز است .

بله ، شما در تمامی هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز میتوانید سفارش خود را انجام بدهید .

بله ، چون غالبا مصرف کننده محصولات ما شرکتهای حقوقی میباشند هنگام خرید بصورت پیشفرض نام شرکت از خریدار پرسیده میشود و سپس با تکمیل اطلاعات حقوقی برای خرید سازمانی و وارد کردن و ثبت مشخصات سازمان موردنظر، می‌توانید برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده اقدام کنید.

بله ، شما در بخش تماس با ما میتوانید قبل از خرید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و خرید بهتری داشته باشید .

درصورتیکه خرید شما بصورت عمده(مثلا حجم بالای پنج تن برای روان کننده ها و…) باشد ، مستقیما از درب کارخانه تا محل ثبت شد در سفارش بصورت سفارشی ارسال خواهد شد و برای خرده بار و حجم پایینتر سفارش تحویل باربری داده شده و ظرف یک تا سه روز کاری بدست خریداران عزیز در سراسر کشور خواهد رسید.

همچنین اگر سفارش شما در ساعات کاری ۸ تا ۲ عصر در سیستم ثبت شود سفارش شما در همان روز و اگر سفارش شما در ساعات خارج اداری ثبت گردد در اولین روزکاری سفارش شما آماده ارسال میگردد .

تمامی محصولات صنعتی موجود در جندی شاپور  اصلی میباشد و اورجینال بودن آنها توسط جندی شاپور تضمین میشوند. چنانچه در هر صورت مشخص کرد کالا اصلی نمیباشد و به تایید کارشناسان ما برسد با توجه به درخواست مشتری کالای جایگزین دیگری برای مشتری ارسال میگردد یا هزینه پرداخت شده استرداد میگردد .

ضمنا تاییدیه محصولات در برگه ای تحت همین عنوان در وبسایت درج شده و قابل دسترسی است.

همگی کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت جندی شاپور ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

درصورتیکه مبلغ پرداختی بیشتر از ده میلیون تومان باشد از طریق سامانه ساتنا انتقال وجه باید صورت پذیرد

علاوه بر تخفیفات هفتگی و ماهانه ، درصورتی که عضو باشگاه مشتریان سایت جندی شاپور باشد برای خرید های دوم و پس از آن از درصد های تخفیفی ما بهره مند خواهید شد

خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی یک دو سه صنعت از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.

با خدمات پس از فروش  (از طریق صفحه تماس با ما ) با کارشناسان ما تماس بگیرید ، و درصورت تایید با انتخاب شما یا کالای جایگزین فرستاده میشود یا مبلغ پرداختی استرداد میگردد .

با خدمات پس از فروش  ( از طریق صفحه تماس با ما)  تماس بگیرید ، در صورتی که ایراد از طرف ما باشد کالا تعویض میگردد . 

به دلیل نوسان قیمت، قبل از هرگونه اقدام برای خرید با شماره 06142261359 تماس حاصل فرمایید. رد کردن