به فروشگاه ما خوش آمدید!

سبد خرید

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان چیست؟

کفپوش پلی یورتان دو جزئی و بر پایه پلی یورتان می­  باشد که بدلیل مقاومت سایشی و مکانیکی بالا به عنوان روکش نهایی در کفسازی صنعتی مورد استفاده قرار می­گیرد.

فواید  و مزایای انتخاب پوشش های پلی یورتان

از زمانیکه از پلی یورتان به عنوان یک جایگزین مناسب برای لاستیک در طول جنگ جهانی دوم استفاده شد، این محصول ساخت دست بشر به محبوبیت دست یافت. از پلی یورتان بیشتر به شکل پوشش های پلی یورتان استفاده شده است. چرا؟ از آنجا که فواید و مزایای زیادی در ارتباط با استفاده از آن، از جمله محافظت و دوام بالا برای سطح فراهم می آید.

برای اطلاع از دلایل دیگری که چرا دامنه ی استفاده از پوشش های پلی یورتان بسیار گسترده شده است، مطالب زیر را مطالعه بفرمایید..

تطبیق پذیری

پوشش های پلی یورتان را می توان بر روی انواع سطوح، از جمله چوب، فلز،  پلاستیک و عملا هر نوع سطح و کفی استفاده کرد. تطبیق پذیری کفپوش پلی یورتان یکی از خصوصیات بارز پلی یورتان است که به محبوبیت آن منجر شده است.

حفاظت

یکی از مزایای استفاده از کفپوش پلی یورتان، حفاظت از سطح  است که بنحو احسنت فراهم می کند. هنگامی که کفپوش پلی یورتان بر روی سطح اجرا می شود، پوشش ایجاد شده اساسا یک مانع غیر قابل نفوذ برای عناصر (روغن، آب و آلاینده ها) و اجسام به سطح را بوجود می آمورد. کفپوش پلی یورتان با سطح صاف و سختی که ایجاد می کند سطح را در برابر باران، خاک، گل و دیگر دشمنان طبیعی محافظت می کند. این موضوع مطلب بسیار مهمی در خصوص حفاظت از سطح در برابر رطوبت و اکسیداسیون است، که می توانند باعث خوردگی سطح شوند.

علاوه بر این، کفپوش پلی یورتان بعنوان کفپوش کاربردی در سالن های تولید بسیار محبوب می باشد، چراکه این کفپوش مانع نفوذ روغن و حلال ها شده و اثر آنها را از روی سطح از بین می برد که از مزایای این محصول در کمک به کاهش نویز می باشد. البته، این مزیت به گوش شما هم کمک میکند تا صداهای ناهنجار را نشنوید!!

ریسک محدود

از آنجاییکه کفپوش پلی یورتان هیچ بخاری که ممکن باشد برای انسان، حیوانات و یا محیط زیست مضر باشد، ایجاد نمی کند. فقط محتاط باشید در زمان استفاده از پلی یورتان بچه ها یا حیوانات در نزدیکی ظروف در باز حاوی مواد پلی یورتان اعم از رزین، پرایمر و هاردنر پلی یورتان نباشند. به این دلیل که خوردن پلی یورتان، مانند هر ماده پوششی دیگر، مضر است.

سهولت کاربرد

عمر استفاده از پلی یورتان از زمان جنگ جهانی دوم تا کنون ادامه دارد. با پیشرفت دانش بشر و با توجه به فواید و مزایای زیادی که کفپوش پلی یورتان ارائه می دهد، جای تعجب نیست که انتخاب اصلی در کفپوش محافظ سطح استفاده از کفپوش پلی یورتان باشد. با توجه به دوره کیورینگ و خشک شدن کوتاه مدت این کفپوش، روش اجرایی و سرعت بسیار بالای آن و خاصیت نظافت آسان (Easy Clean) کفپوش پلی یورتان و خاصیت  بهداشتی با الاستیسیته بالا  کفپوش پلی یورتان را به کفپوشی پرطرفدار با دامنه کاربردی گسترده اعم از کفسازی بهداشتی، کفسازی صنایع سنگین،کفپوش پارکینگ، کفپوش صنایع خودرو سازی و گاراژها، کفپوش لوکس نمایشگاه و … تبدیل نموده.

 

 

تلفن شرکت : 06142261359

فکس شرکت : 06142261358

همراه(فنی) : 09129621368

فروش(فروش) :09169962118

ایمیل : info@psjondishapour.co.ir

 

اجرا و ارسال به تمام نقاط کشور