به فروشگاه ما خوش آمدید!

جندی شاپور

شرکت پیشرو صنعت جندی شاپور درسال 1395 به همراه گروهی از جوانان متعهد و جویای نام پا به عرصه صنعت ساختمان گذاشت که در اولین فاز شروع فعالیت های خود به طراحی مراکز ساختمانی و مسکونی مبادرت نمود که ماحصل آن طراحی و اجرای چندین پروژه در سطح شهرستان دزفول میباشد

سپس با نگاهی رو به جلو توانستیم پا به عرصه ساخت و ساز گذاشته و از ظرفیت های موجود استفاده کردیم و توانستیم با همکاری گروهی از مهندسین با تجربه دو پروژه ساختمانی را تکمیل و تحویل دهیم.

با توجه به هدفگذاری این شرکت جهت بهره مندی تمامی هم استانی های عزیز از خدمات این شرکت ، به پروژه های صنعتی روی آورده که منجر به تامین متریال پروژه های صنعتی ازقبیل :  فروش و پشتیبانی محصولات شیمی ساختمان با برندهای سازه پلاست ، کریزو و دوروچم و همچنین فروش وسایل قالب های بتنی  بوده است که پس از فعالیت های گسترده این شرکت از طرف  شرکتهایی پیشنهاد همکاری  بعنوان نمایندگی این شرکت در استان خوزستان مطرح شد که با توجه به نیاز شرکت به کسب تجربه و همچنین معرفی خود در منطقه با این برند همکاری خوبی صورت گرفت .

با توجه به گسترش کار و افزایش تعداد پرسنل اجرایی و فروش ، شرکت پیشرو صنعت جندی شاپور توانست خود را بعنوان شرکتی فعال در زمینه تامین متریال صنعتی جا انداخته و با قرارگیری در وندور لیست شرکت های مهمی مثل مپنا ، شرکت فولاد خوزستان ، و پتروشیمی های منطقه ای در پروژه های مهمی از جمله تعمیرات پتروشیمی بوعلی و همچنین تامین متریال گروت ایستگاههای تقلیل فشار امیدیه و حمیدیه و NGL900  ، و تامین متریال برای پیمانکاران پتروشیمی آبادان و پیمانکاران فولاد خوزستان و … را در رزومه خود ثبت نماید.

در بخش اجرا نیز با همت مهندسین خبره این شرکت موفق به نصب و راه اندازی چیلرهای بیمارستان نظام مافی و همچنینی ساخت سردخانه 10000 تنی پروتینی دزفول ، بیمارستان علوم پزشکی دزفول و کف سازی انبار برق سد دز و …حاصل شد

لذا با توجه به توانمندی های مهندسین مجرب  این شرکت و مسیر روشن پیشرو ، امید است که بعنوان شرکتی برتر در زمینه در صنعت کشور ایفای نقش کرده و بعنوان مرجعی قابل اطمینان شناخته شود.

پیشروصنعت جندی شاپور

فروشگاه جندی شاپور

هدف از ایجاداین سایت فروشگاهی ، راه اندازی یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.
هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند.

تنوع بسیار بالای کالا، ارائه اطلاعات محصول مانند مشخصات فنی و توضیحات، دسترسی 24 ساعته، جستجوی پیشرفته کالا، ارسال سریع و ضمانت اصالت کالا منطبق بر اطلاعات ارائه شده و… اهدافی است که از سوی مدیریت فروشگاه اینترنتی جندی شاپور جهت رفاه حال خریداران و مشتریان عزیز با جدیت پیگیری می‌شود.
مدیریت و همکاران ما در فروشگاه اینترنتی جندی شاپور با شعار امانت داری و مشتری مداری، تمامی تلاش و همت خود را به‌کار خواهند بست تا بهترین‌ها را برای شما فراهم کنند و حداکثر رضایتمندی را در خاطر مشتریان خود برآورده سازند..

لوگوی برند ها

به دلیل نوسان قیمت، قبل از هرگونه اقدام برای خرید با شماره 06142261359 تماس حاصل فرمایید. رد کردن