به فروشگاه ما خوش آمدید!

سبد خرید

کف سازی

تیم اجرایی فروشگاه جندی شاپور ارائه دهنده راه حل های متعدد برای انواع نیاز مشتریان به پوشش های مختلف برای کفسازی پروژه های ایشان می باشد.

به عنوان یک پیمانکار کفسازی صنعتی با بیش از 4 سال تجربه در کفپوش بتنی و پلیمری (کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان، کفپوش بتن سخت، بتن الیافی و …) تلاش می کنیم که بهترین های خود را در فروش مواد، خدمات، مدیریت پروژه و برنامه ریزی ارائه دهیم تا بتوانیم نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم. از مدیریت پروژه و برنامه ریزی برای انتخاب محصول مناسب تا تهیه و تامین و اجرای انواع کفپوش های صنعتی، عایقکاری و … باتوجه به تأثیرات کاربری و عملكردی پروژه مشتریان محترم، اولویت کاری این شرکت است. انتخاب محصولات و خدماتی که در پروژه شما مورد استفاده قرار میگیرد، مبتنی بر موقعیت جغرافیایی، نوع کاربری، نوع نیاز کارفرما و برخی جزئیات دیگر می باشد.

علاوه بر طراحی موارد ذکر شده، تامین مواد افزودنی ، پودر سخت‌كننده پاششی بتن(هاردنر)،فیلر،رزین رویه،الیاف ومواردی که برای اجرای کفسازی مورد نیاز می باشد را نیز عرضه می‌نماید. این شرکت، در نهایت با استفاده از اكیپ مجرب؛ مجموعه عملیات  كفسازی را به روش صنعتی انجام داده و درزهای انبساط و برش‌خورده را نیز به صورت کامل، درزگیری می‌كند. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت برتر و خدمات عالی با بالاترین سرعت به مدیران، کارفرمایان و مشتریان محترم در هر کدام از شهرهای سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد.

اجرای انواع کف سازی

روی هرکدام کلیک کنید...
کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی

اطلاعات بیشتر...

بتن سخت

اجرای بتن سخت صنعتی

اطلاعات بیشتر...

اجرای بتن الیافی

اجرای بتن الیافی

اطلاعات بیشتر...

کفپوش پلی یورتان

اجرای کفپوش پلی یورتان

اطلاعات بیشتر...

 

 

تلفن شرکت : 06142261359

فکس شرکت : 06142261358

همراه(فنی) : 09129621368

فروش(فروش) :09169962118

ایمیل : info@psjondishapour.co.ir

 

اجرا و ارسال به تمام نقاط کشور